20. 02. 2020
Eurolanche sa po troch rokoch vrátil do Los Angeles. Ihneď po prílete sme si postupne mohli všimnúť veľké rozdiely medzi LA a Denverom - špina, chudoba a nebezpečenstvo. Keď sme sa po ubytovaní sa prechádzali v okolí hotela, necítili sme sa veru bezpečne. Gangy naokolo, pochybní ľudia, bezdomovci, dokonca mierne provokácie na našu adresu. Nebolo nám všetko jedno a určite neplánujeme vychádzať z hotela po zotmení. Keď naši americkí followeri videli, kde sme, a to síce s krásnym výhľadom an centrum, varovali nás, aby sme si dávali pozor.

V rámci programu sme navštívili okolie nápisu Hollywood, kde vzniklo niekoľko pekných záberov, ako aj počas nasledujúcich zastávok s výhľadom na LA. Jazdili sme asi dve hodiny, hlavne po Hollywoode a Beverly Hills, kde sme obdivovali neskutočné a obrovské vily. Vyfotili sme sa pri nápise tejto známej lokality a pokračovali k miestu, kde kedysi stál dom, v ktorom vraždila sekta Charlesa Masona. Tam sme sa dostali do konflitku s jednou miestnou obyvateľkou, o čom viac napíšem asi až v ďalšej knihe o fanklube.

Ďalší program zahrňoval prechádzku po Chodníku slávy a pre časť výpravy aj zápas Kings v Staples Centre. Okrem toho sme navštívili dva klasické kalifornské fast foody - Original Tommys a In-N-Out Burger.

- David

1 / 11