20.03.2013
Poslední den v Denveru přinesl pro Čecha úspěch největší možný, ale pěkně po pořádku. Dopoledne jsme strávili na hotelu přípravou na večer, velký večer. Po obědě jsme vyrazili s Andym do města nakoupit poslední suvenýry. Následoval přesun do oblíbené Andyho hospůdky. Odtud jsme pokračovali do restaurace Jose O´Shea´s. Tam na nás od 16:00 do 18:00 čekaly tzv. happy hours, kdy jsou zdarma servírovaná Buffalo Wings a Tacos.

Řádně najedení jsme vyrazili na poslední utkání Invasion V. Do města přijel Dallas s Jaromírem Jágrem! A právě díky české 68ce se Stars ujali vedení 2:0. Colorado se ale nepoložilo a po fantastickém výkonu obrátilo vývoj zápasu. Konečný stav 4:3 znamenal sladkou tečku za celým výletem. Byla to ale jen jedna z lahůdek posledního večera.

Během první přestávky jsme totiž poskytli druhý živý rozhovor díky Conoru McGaheymu. Celý rozhovor byl živě vysílán na kostce Pepsi Center. Po tomto rozhovoru nás lidé "začali poznávat ještě více". Chodbami Pepsi Centra kolikrát bylo slyšet zřetelné "EUROLANCHE!".

Po zápase jsme se chystali na lov podpisů a fotek, v našem hledáčku byli pochopitelně i nejlepší hráči Stars. Jak jste ze začátku nejspíš pochopili, povedl se nám naprostý top, a sice podpis a fotka s Jaromírem Jágrem! Z Dallasu ještě můžeme zmínit Loui Erikssona a Kariho Lehtonena. Z Colorada pak prakticky všechny hráče, kteří měli konečně vítěznou náladu. Na závěr potom hromadná fotka celé skupiny s Janem Hejdou a Milanem Hejdukem. Nádherné zakončení nádherných 14ti dní.

- Matěj

2 / 12