11. 01. 2017
Vitajte na mieste, kde si budete môcť každý deň prečítať denník o dianí na Eurolanche Invasion IX. Od 12. do 26. januára vám tím Invasion IX bude prinášať denne najdetailnejšie informácie o tom, čo v Colorade bude prežívať - či už na zápasoch, na rôznych výletoch alebo počas bežných dní.

Denníky budú aktualizované zvyčajne večer denverského času, ktorý je o osem hodín pozadu v porovnaní s Českom a Slovenskom. Ak sa vyskytne nejaké zdržanie, budete informovaní. Denníky budú dostupné v štyroch jazykových verziách - v angličtine, v slovenčine/češtine a po prvýkrát v histórii projektu aj v maďarčine.

Celkovo sa do Denveru tento rok pozrie 10 fanúšikov zo Slovenska, Česka, Maďarska a Fínska. Pre 9 z nich to bude premiérová účasť na Eurolanche Invasion.

Do Denveru poletíme 12. januára. Skoro ráno vyrazíme na prvý let z Viedne do Londýna s British Airways. Odtiaľ budeme pokračovať rovnakou leteckou spoločnosťou po štyroch hodinách čakania do Denveru, čo zaberie 10 hodín letu.

V Denveri by sme mali pristáť o 14:30 miestneho času, čo je 22:20 CET. Hneď po prílete pôjdeme na prvý zápas Avs proti Anaheimu Ducks. Prvú aktualizáciu z Denveru vám tak na tomto mieste prinesieme vo večerných hodinách po skončení stretnutia.

- David

14 / 14