25. 01. 2017
Úterý bylo relativně klidnější, po snídani jsme vyrazili na dopolední trénink, kde se v oranžových dresech objevili i zranění Bourque s Barriem (ten ale po pár minutách z tréninku odstoupil). Potom následovalo něco, co mě docela zaskočilo - měli jsme poskytnout rozhovor pro televizi CBS Denver. Reportér se tří z nás ptal na otázky typu proč fandíme zrovna Avalanche, jak dlouho, kdo je náš nejoblíbenější hráč, jak hodnotíme dosavadní průběh Invaze apod. Několikaminutový rozhovor na kameru mi celkem zvednul tep, ale je to v podstatě jen jeden z dalších skvělých zážitků, které mi tato Invaze přinesla.

Po tréninku jsme opět čekali u jednoho z výjezdů privátního parkoviště na hráče, abychom posbírali chybějící podpisy a fotky. Většina hráčů se nám sice zase vyhnula, ale do sbírky přibyl Tyson Barrie. A jako bonus, druhá šance na podpisy od Joe Sakica, kterou jsme velmi rádi využili (poprvé nás mnohé setkání s ním zaskočilo a neměli jsme k podepsání připraveny všechny suvenýry).

Odpoledne jsme se krátce zastavili v redakci Mile High Sports, kde David poskytnul krátký rozhovor, který by se měl objevit někdy během dneška na webové verzi tohoto magazínu. Cestou do české restaurace SOHO 151 jsme se pokusili předat kondolenční vzpomínkovou knihu na Marka Svatoše jeho manželce, bohužel právě nebyla doma, a tak jsme ji knihu nechali alespoň u dveří. V české restauraci jsme využili tzv. "happy hours", takže jsme si mohli dopřát česká jídla a pivo za nižší ceny.

Den jsme poté zakončili ve venkovním horkém hotelovém bazénu s basou piv.

- Kuba

2 / 14