26. 02. 2019
Předposlední den naši invaze nezačal zrovna nejlépe. Naplánovaný trénink avalanche byl zrušen a tím se nám naboural celý dnešní program. Na ty treninky máme smůlu, i prvni veřejný trénink na který jsme měli jít, byl zrušen. Potkat letos hráče kromě stalkování u hotelu, zda se být nemožné. Náhradní plán byl výlet do městečka South Park, odkud pochází tvůrci seriálu. Pokoupili jsme pár triček a suvenýrů a přes nejvýš položené město v Americe, jsme jeli do rezervace Rocky Mountains wildlife. Bohužel ani tady jsme moc zvířat neviděli. Pár jelenů, bizona v dálce a sviště u cesty. Prostě letos smůla na všech frontách, od zavřených obchodu a inventur, zrušené tréninky až po zviřata v rezervaci.

Takže největší dnesni "úlovky" byly fotografie zasněžených hor v okolí kde jsme projížděli a města Denveru foceneho z kraje jezera. Těchto míst se fotí asi vetsina fotek Denveru co jsou na pohlednicích.

Večer nás čekal zápas AHL Colorada Eagles proti San Antonio Rampage. Za Eagles hrají dna čeští borci, brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut. Zápas dopadl dobře, Eagles vyhráli 5:3. Francouz si tak připsal výhru do statistik, Kaut bohužel bez bodu. Za zmínku stojí dva góly v oslabení, to se tak často nevidi. Zítra nás čeká poslední den, mooozna uzavřený trenink colorada, poslední nákupy ve městě a večerní zápas proti Vancouveru.

- Michal

2 / 15